Slavnostní vyřazení absolventů učebních oborů VSK 2018/2019
4.6.2019

Proběhne v úterý 25. 6. 2109 od 12:00 hodin v kostele sv. Floriána v Krásném Březně. Jste srdečně zváni.

Dr. Erban, ZŘ

SCHŮZKY RODIČŮ
26.3.2019

V pondělí 15. dubna 2019 se od 16:30 konají třídní schůzky.

Jste srdečně zváni.

Rozpis učeben: ZDE.

Mgr. Eva Valterová

7.3.2019

Zkoušky z PK 65-004-H Příprava minutek se konají 24. 4. 2019. Podrobněji v sekci Vzdělávání dospělých. Dr. Erban, ZŘ

Dobrá škola Ústeckého kraje 2017/2018
30.11.2018

V soutěži Dobrá škola 2017/2018 obsadila naše škola výborné 4. místo mezi všemi středními odbornými školami Ústeckého kraje. Hodnotí se výsledky v soutěžích, výsledky ve vzdělávání, spolupráce s VŠ, zaměstnavateli a sociálními partnery, zajištění vzdělávacích kurzů a exkurzí, projektová činnost a ekonomika školy. Soutěž vyhlašuje zřizovatel škol - Krajský úřad ÚK.                      Mgr. Pavel Caitaml, ředitel školy

Propagace školy

Vloženo: 12.2.2016 | Zobrazeno: 4746x |

Kurzy pro veřejnost

Dlouholetá spolupráce mezi školou a hypermarketem Globus

Dvanáct let funguje spolupráce mezi Střední školou obchodu, řemesel, služeb a Základní školou v Ústí nad Labem a hypermarketem Globus v Trmicích. Za tu dobu se v obchodním řetězci v rámci odborného výcviku vystřídalo na pět set žáků. Někteří se za ta léta vypracovali až na vedoucí jednotlivých úseků.

Hypermarket a škola spolupracují při praktické výuce i v tomto roce. V Globusu má v letošním školním roce odborný výcvik na pět desítek žáků oborů prodavač, pekař, cukrář, řezník, kuchař či aranžér.

V stále ještě pilotním projektu budou obě zainteresované strany pokračovat i nadále. Cílem projektu je zapojení většího počtu učňů do praxe a také jejich následné hodnocení práce. „Je zde velmi dobré zázemí, naši žáci se dostanou ke strojům a zařízením, které se používají v běžném provozu“, řekl při setkání ředitel školy Mgr. Pavel Caitaml.

„Při hodnocení jsou žáci rozděleni do pěti skupin. Ti nejšikovnější pak dostávají i finanční odměny, které nejsou zrovna malé“, nastínil motivační složku ředitel Globusu v Trmicích Karel Zeman.

Jako ocenění dlouholeté společné spolupráce obdržel ředitel školy od hypermarketu Globus certifikát, který mu za přítomnosti Dagmar Waicové, krajské zastupitelky a členky Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost ÚK, předal ředitel hypermarketu Globus.

„Vzájemnou spolupráci velice vítám. Dnešní trend je vychovávat si své zaměstnance a v našem Ústeckém kraji, kde je jedna z největších nezaměstnaností, je to nutností. V podstatě jsou projekty tohoto typu jedinou cestou, jak najít pro studenty uplatnění hned po škole,“ uvedla na setkání Dagmar Waicová.

Fotogalerie k článku ZDE

Článek v Ústeckém deníku ZDE

Článek na webu Ústeckého kraje ZDE

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------