Stalo se tradicí, že se naše škola účastní Středoškolské fotbalové ligy. Letos tomu nebylo jinak a v 1. kole nám los přiřadil těžké soupeře: SPŠS a SOŠST Ústí n.L., Trivis-SŠV Ústí n.L., Gymnázium a SOŠ Ústí n.L., Gymnázium Ústí n.L., Jateční. Soupeři byli nad naše síly a porážky o jeden gól hodně mrzely. Tak snad příště. Díky za příkladnou bojovnost a reprezentaci.
Mgr. Pavel Nechuta
Copyright © 2013 - 2026 | Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola &  
Vitalex Computers s.r.o.
- Tvroba školních webů | Prohlášení o přísupnosti | Cookies