Ostatní aktivity

hodnocení v Bakalářích

Sdělení pro zákonné zástupce: Žáci maturitních oborů mají veškeré hodnocení pouze v systemu Bakaláři. Heslo získáte u třídního učitele. Mgr. Eva Valterová-ZŘTV

BARISTA JUNIOR
11.10.2017

Ve dnech 9. 11. - 10. 11. 2017 proběhne ve cvičné restauraci VSK odborný kurz BARISTA JUNIOR.  Kurz je určený pro žáky oborů Číšník-servírka a Gastronomie.

Opravné závěrečné zkoušky - prosinec 2017
3.10.2017

Termíny zveřejněny v sekci Závěrečné zkoušky.

Zlaté české ručičky – ocenění pro naši žákyni.
4.7.2017

Článek a fotky zde

Maturitní vysvědčení
16.6.2017

Dne 6 června 2017 byla předána maturitní vysvědčení úspěšným absolventům oborů Gastronomie, Ekonomika obchodu a Cestovní ruch. Celý článek zde.

Slavnostní vyřazení žáků učebních oborů 2016/2017

Vloženo: 4.7.2017 | Autor: Erban | Zobrazeno: 142x
Dne 27. 6. 2017 proběhlo v kostele sv. Floriána v Krásném Březně slavnostní vyřazení žáků učebních oborů školního roku 2016/2017.

Třídní učitelé Mgr. Burganová, Mgr. Rampouchová a Mgr. Patyk předali společně s panem ředitelem Mgr. Caitamlem výuční list a vysvědčení o závěrečné zkoušce absolventům oborů Kuchař, Cukrář, Číšník-servírka, Aranžér a Prodavač. Všichni žáci obdrželi také Europass.Tento dokument je dalším dokladem jejich vědomostí, schopností a dovedností v oboru, který studovali na naší škole a žáci jej využijí při hledání práce, brigády nebo dalšího studia. Někteří absolventi budou na naší škole pokračovat v nástavbovém studiu zakončeném maturitními zkouškami, další žáci mají uplatnění ve svém oboru. Přejeme hodně štěstí v dalším životě!

Na závěr proběhlo dojemné loučení s učitelkami odborného výcviku paní Dagmar Starou a paní Danuší Janěvovou. Obě paní učitelky odcházejí po desítkách let ve školství na zasloužený odpočinek. Tak, ať se také daří a za vše děkujeme.

Dušan Erban, ZŘ