Soutěže

hodnocení v Bakalářích

Sdělení pro zákonné zástupce: Žáci maturitních oborů mají veškeré hodnocení pouze v systemu Bakaláři. Heslo získáte u třídního učitele. Mgr. Eva Valterová-ZŘTV

BARISTA JUNIOR
11.10.2017

Ve dnech 9. 11. - 10. 11. 2017 proběhne ve cvičné restauraci VSK odborný kurz BARISTA JUNIOR.  Kurz je určený pro žáky oborů Číšník-servírka a Gastronomie.

Opravné závěrečné zkoušky - prosinec 2017
3.10.2017

Termíny zveřejněny v sekci Závěrečné zkoušky.

Zlaté české ručičky – ocenění pro naši žákyni.
4.7.2017

Článek a fotky zde

Maturitní vysvědčení
16.6.2017

Dne 6 června 2017 byla předána maturitní vysvědčení úspěšným absolventům oborů Gastronomie, Ekonomika obchodu a Cestovní ruch. Celý článek zde.

České ručičky za účasti naší žákyně.

Vloženo: 4.7.2017 | Autor: Erban | Zobrazeno: 141x
V České republice se v průběhu školního roku koná v příslušných oborech řada soutěží odborných dovedností žáků středních škol.

Na prestižní mezinárodní soutěži Gastro Junior Bidvest Cup 2017 vybojovala naše žákyně 3. ročníku oboru cukrář Ajpkaljeva (Asma) Botakoz vynikající 1. místo (o tomto úspěchu píšeme na jiném místě). Tímto úspěchem získala nominaci do přehlídky „České ručičky“, která se konala v červnu 2017 na výstavišti  v Brně. Z rukou předsedy vlády ČR pana Bohuslava Sobotky a náměstka hejtmana Jihomoravského kraje pana Romana Hanáka převzala žákyně čestné uznání a zlatou plaketu ve tvaru loga přehlídky. Součástí slavnostního ceremoniálu, které moderoval herec Jan Čenský, bylo představení oceněného žáka včetně krátkého profilu. Ocenění bylo uděleno i pro naši školu, kterou na vyhlášení zastupovala učitelka odborného výcviku paní Renata Jírová, která Asmu na soutěž připravovala. Asma s vyznamenáním ukončila studium oboru Cukrář a od září 2017 na naší škole pokračuje v denním nástavbovém studiu zakončeném maturitní zkouškou.

Blahopřejeme a děkujeme Asmě a paní učitelce Jírové za vzornou reprezentaci školy.

Dušan Erban, ZŘ