15. 2. 2018
12.2.2018

Z důvodu semináře pro učitele končí vyučování ve čtvrtek 15.2.2018 ve 12:45.

Mgr. Eva Valterová

9.2.2018

Zkoušky z profesní kvalifikace 65-004-H Příprava minutek - viz Vzdělávání dospělých.

Dr. Erban, ZŘ

Úspěch žáků v mezinárodní gastronomické soutěži
24.1.2018

Na mezinárodním mistrovství ČR Gastro Junior Brno BIDFOOD CUP 2018 (18.-21.1.18) obsadila žákyně oboru Cukrář vynikající 2. místo a žák oboru Kuchař pěkné bronzové bodové pásmo. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Erban, ZŘ

Prodavač 2018
16.1.2018

Srdečně vás 5. dubna 2018 zveme na již 13. ročník tradiční celostátní soutěže Prodavač 2018.

Propozice

Závazná přihláška

České ručičky za účasti naší žákyně.

Vloženo: 4.7.2017 | Autor: Erban | Zobrazeno: 238x | Zatím neupraveno
V České republice se v průběhu školního roku koná v příslušných oborech řada soutěží odborných dovedností žáků středních škol.

Na prestižní mezinárodní soutěži Gastro Junior Bidvest Cup 2017 vybojovala naše žákyně 3. ročníku oboru cukrář Ajpkaljeva (Asma) Botakoz vynikající 1. místo (o tomto úspěchu píšeme na jiném místě). Tímto úspěchem získala nominaci do přehlídky „České ručičky“, která se konala v červnu 2017 na výstavišti  v Brně. Z rukou předsedy vlády ČR pana Bohuslava Sobotky a náměstka hejtmana Jihomoravského kraje pana Romana Hanáka převzala žákyně čestné uznání a zlatou plaketu ve tvaru loga přehlídky. Součástí slavnostního ceremoniálu, které moderoval herec Jan Čenský, bylo představení oceněného žáka včetně krátkého profilu. Ocenění bylo uděleno i pro naši školu, kterou na vyhlášení zastupovala učitelka odborného výcviku paní Renata Jírová, která Asmu na soutěž připravovala. Asma s vyznamenáním ukončila studium oboru Cukrář a od září 2017 na naší škole pokračuje v denním nástavbovém studiu zakončeném maturitní zkouškou.

Blahopřejeme a děkujeme Asmě a paní učitelce Jírové za vzornou reprezentaci školy.

Dušan Erban, ZŘ