Ostatní aktivity

hodnocení v Bakalářích

Sdělení pro zákonné zástupce: Žáci maturitních oborů mají veškeré hodnocení pouze v systemu Bakaláři. Heslo získáte u třídního učitele. Mgr. Eva Valterová-ZŘTV

BARISTA JUNIOR
11.10.2017

Ve dnech 9. 11. - 10. 11. 2017 proběhne ve cvičné restauraci VSK odborný kurz BARISTA JUNIOR.  Kurz je určený pro žáky oborů Číšník-servírka a Gastronomie.

Opravné závěrečné zkoušky - prosinec 2017
3.10.2017

Termíny zveřejněny v sekci Závěrečné zkoušky.

Zlaté české ručičky – ocenění pro naši žákyni.
4.7.2017

Článek a fotky zde

Maturitní vysvědčení
16.6.2017

Dne 6 června 2017 byla předána maturitní vysvědčení úspěšným absolventům oborů Gastronomie, Ekonomika obchodu a Cestovní ruch. Celý článek zde.

Maturitní vysvědčení

Vloženo: 16.6.2017 | Autor: Houda | Zobrazeno: 126x

Tímto aktem zakončili svá studentská léta. Všichni žáci obdrželi kromě maturitního vysvědčení také Europass – dodatek k osvědčení v českém, anglickém a německém jazyce. Tento dokument je dalším dokladem jejich vědomostí, schopností a dovedností v oboru, který studovali na naší škole a žáci jej využijí při hledání práce, brigády nebo dalšího studia. Předávání vysvědčení byl přítomen p. ředitel Mgr. Pavel Caitaml, třídní učitelé a rodiče žáků. Všem maturantům přejeme mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě.