Soutěže

PRODAVAČ 2017
9.2.2017
Srdečně vás zveme 6. dubna 2017 na již 12. ročník tradiční celostátní soutěže Prodavač 2017. Přihláška, Propozice
MÍCHANÉ NÁPOJE
9.2.2017

Dne 21. 2. 2017 pořádáme odborný seminář "Základní techniky přípravy míchaných nápojů". Seminář je pro přihlášené žáky zdarma. Přihlášky a další informace u Bc. Pavlíny Urychové.

RYBY A MOŘSKÉ PLODY
31.1.2017

Dne 16.2.2017 pořádáme pro zájemce seminář na téma: Ryby a mořské plody.

Další informace zde.  Zájemci se mohou hlásit u Moniky Fischer.

LYŽAŘSKÝ KURZ
18.1.2017

Ve dnech 13.2. až 16.2. 2017 pořádáme dojezdový lyžařský kurz.

Přečtěte si více informací.

Peter Daško

Dobrá škola Ústeckého kraje 2015-2016
9.12.2016

V soutěži Dobrá škola Ústeckého kraje obsadila naše škola výborné 4. místo mezi odbornými školami a celkově 7. místo mezi všemi školami Ústeckého kraje (tedy i včetně gymnázií). Soutěž pořádá Krajský úřad Ústeckého kraje, zřizovatel soutěžících škol. Erban

AR JUNIOR 2016 – vítězíme v celostátní odborné soutěži oboru Aranžér!
28.11.2016

Podrobnosti včetně fotek v sekci:

O škole - Akce školy - Soutěže

Vítězíme v celostátní cukrářské soutěži!
7.10.2016

Podrobnosti včetně fotek v sekci: O škole – Akce školy – Soutěže

Naše žákyně zvítězila na mezinárodním mistrovství České republiky v oboru Cukrář

Vloženo: 24.1.2017 | Autor: Erban | Zobrazeno: 379x

Vynikajícího úspěchu dosáhla žákyně naší školy Ajpkaljeva Botakoz (třída 3C), pro nás Asma. Na právě skončeném 23. ročníku mezinárodního mistrovství České republiky mladých odborníků v oblasti gastronomie Gastro Junior Brno 2017 BIDVEST CUP zvítězila ve velmi silné konkurenci v oboru Cukrář.

Tento fantastický úspěch je podtržen nejen odbornou kvalitou Asmy, ale i její skromností a pracovním přístupem, který by měl být vzorem a příkladem k následování pro další žáky. Z mnoha cen, které Asma dostala (zahraniční zájezd, peněžní poukázka, různé odborné cukrářské a potravinářské suroviny, nástroje a knihy) nejvíce vyniká pozvání na ples „Šikovné ručičky ČR“, kde bude reprezentovat nejen sebe, ale i naši kvalitní školu. Bylo velmi emotivní sledovat, jak při slavnostním vyhlašování výsledků v zaplněném sále hotelu Voroněž téměř 400 přítomných (soutěžící žáci, pedagogický doprovod, špičkoví odborníci v řadách komisí z Asociace kuchařů a cukrářů ČR a Asociace číšníků ČR, zástupci Jihomoravského kraje, MŠMT ČR, Veletrhů Brno aj.) dlouho Asmě tleskali.

Velké blahopřání a poděkování patří nejen Asmě, ale i paní učitelce odborného výcviku Renatě Jírové, která Asmu připravovala. V kategorii Číšník-servírka skončil Jakub Staněk (třída 3KČ) v pěkném bronzovém hodnotícím pásmu. Kubu připravovala paní učitelka Bc. Pavlína Urychová. Také moc blahopřejeme a děkujeme. V celkovém hodnocení 35 zúčastněných prestižních škol obsadila naše škola velmi pěkné 9. místo, a to i přesto, že jsme z důvodu nemoci neobsadili kategorii Kuchař. V této kategorii obsadil v loňském ročníku náš žák David Šimic zlaté bodové pásmo.

Zajímavé související odkazy:

Tisková zpráva AKC ČR