Soutěže

Nabídka zaměstnání
20.9.2017

Nabízíme na plný úvazek s nástupem nejlépe od 1. 10. 2017 pracovní pozici učitel/učitelka odborného výcviku se zaměřením na obor Kuchař. Velmi dobré platové podmínky, příjemné prostředí, zajímavá práce. Bližší informace poskytne ZŘ Erban 773 786 252.

Zlaté české ručičky – ocenění pro naši žákyni.
4.7.2017

Článek a fotky zde

Maturitní vysvědčení
16.6.2017

Dne 6 června 2017 byla předána maturitní vysvědčení úspěšným absolventům oborů Gastronomie, Ekonomika obchodu a Cestovní ruch. Celý článek zde.

ZZ - prosinec 2017 (opravný termín)
29.5.2017

Termíny zveřejněny v sekci Závěrečné zkoušky.

Naše žákyně zvítězila na mezinárodním mistrovství České republiky v oboru Cukrář

Vloženo: 24.1.2017 | Autor: Erban | Zobrazeno: 566x

Vynikajícího úspěchu dosáhla žákyně naší školy Ajpkaljeva Botakoz (třída 3C), pro nás Asma. Na právě skončeném 23. ročníku mezinárodního mistrovství České republiky mladých odborníků v oblasti gastronomie Gastro Junior Brno 2017 BIDVEST CUP zvítězila ve velmi silné konkurenci v oboru Cukrář.

Tento fantastický úspěch je podtržen nejen odbornou kvalitou Asmy, ale i její skromností a pracovním přístupem, který by měl být vzorem a příkladem k následování pro další žáky. Z mnoha cen, které Asma dostala (zahraniční zájezd, peněžní poukázka, různé odborné cukrářské a potravinářské suroviny, nástroje a knihy) nejvíce vyniká pozvání na ples „Šikovné ručičky ČR“, kde bude reprezentovat nejen sebe, ale i naši kvalitní školu. Bylo velmi emotivní sledovat, jak při slavnostním vyhlašování výsledků v zaplněném sále hotelu Voroněž téměř 400 přítomných (soutěžící žáci, pedagogický doprovod, špičkoví odborníci v řadách komisí z Asociace kuchařů a cukrářů ČR a Asociace číšníků ČR, zástupci Jihomoravského kraje, MŠMT ČR, Veletrhů Brno aj.) dlouho Asmě tleskali.

Velké blahopřání a poděkování patří nejen Asmě, ale i paní učitelce odborného výcviku Renatě Jírové, která Asmu připravovala. V kategorii Číšník-servírka skončil Jakub Staněk (třída 3KČ) v pěkném bronzovém hodnotícím pásmu. Kubu připravovala paní učitelka Bc. Pavlína Urychová. Také moc blahopřejeme a děkujeme. V celkovém hodnocení 35 zúčastněných prestižních škol obsadila naše škola velmi pěkné 9. místo, a to i přesto, že jsme z důvodu nemoci neobsadili kategorii Kuchař. V této kategorii obsadil v loňském ročníku náš žák David Šimic zlaté bodové pásmo.

Zajímavé související odkazy:

Tisková zpráva AKC ČR