Soutěže

Přihlášky k MZ Podzim 2017
23.5.2017

K podzimnímu termínu maturitních zkoušek se můžete přihlásit u Mgr. Valterové v termínu 21.6.-23.6.2017 od 7:30 do 15:00.

Mgr. Eva Valterová

Dobrá škola Ústeckého kraje 2015-2016
9.12.2016

V soutěži Dobrá škola Ústeckého kraje obsadila naše škola výborné 4. místo mezi odbornými školami a celkově 7. místo mezi všemi školami Ústeckého kraje (tedy i včetně gymnázií). Soutěž pořádá Krajský úřad Ústeckého kraje, zřizovatel soutěžících škol. Erban

Velký úspěch naší školy v celostátní soutěži žáků oboru Aranžér

Vloženo: 28.11.2016 | Autor: Erban | Zobrazeno: 653x

Na konci listopadu 2016 proběhlo v Českých Budějovicích tradiční mistrovství ČR v odborných dovednostech žáků oboru Aranžér – AR JUNIOR 2016. Soutěže se zúčastnili soutěžící ze 17 škol z celé České republiky. Velkého úspěchu dosáhli žáci naší školy.

Naďa Frankovičová ze třídy 3APR zvítězila v kategorii Plakát na téma „Karel Zeman na filmovém plakátu“ a Ludmila Capouchová ze třídy 2APR získala také zlato v kategorii Úprava stolu pro dvě osoby na téma „Stolování v cizích zemích“. Ani v ostatních disciplínách se žáci naší koly neztratili. V disciplíně Výkladní skříň získala za svůj kovářský obchod Simona Votavová pěkné 5. místo, za kresbu zátiší obsadila Kristýna Hadrabová 6. místo. V kategorii Volná disciplína „Děti dětem“ se hodnotili funkční výrobky pro jemnou motoriku a přenos myšlenek. Po skončení soutěže byly výrobky této kategorie předány pro vybrané centrum postižených dětí. Naše žákyně Kateřina Petrážová a Nicola Vančurová obsadily 4. a 5. místo.

Poděkování a blahopřání patří nejen našim úspěšným žákyním, ale také odborným učitelům, kteří žáky na tuto soutěž připravovali – Mgr. Markétě Rampouchové a Ludmile Krškové.

Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Máme šikovné žáky a kvalitní učitele!

RNDr. Mgr. Dušan Erban, zástupce ředitele

Foto 1 – vítězný plakát

Foto 2 – vítězný indický stůl pro dva

Foto 3 – kovářský obchod