Prodavač 2018
16.1.2018

Srdečně vás 5. dubna 2018 zveme na již 13. ročník tradiční celostátní soutěže Prodavač 2018.

Propozice

Závazná přihláška

15.11.2017

Zkoušky z profesní kvalifikace 65-002-H Příprava pokrmů studené kuchyně - viz Vzdělávání dospělých.

Dr. Erban, ZŘ

Vloženo: 16.10.2015 | Autor: admin | Zobrazeno: 512x | Zatím neupraveno
Dům zahraniční spolupráce v Praze („národní agentura“) udělil naší škole certifikát kvality ERASMUS+ VET MOBILITY CHARTER (Erasmus+ Certifikát mobility v odborném vzdělávání a přípravě) na období 2016-2020.

Tento certifikát uznává provozní kapacitu naší školy řídit vysoce kvalitní projekty mobility a oceňuje naše úsilí o dosažení vyšší míry internacionalizace při odborném vzdělávání a přípravě prostřednictvím programu Erasmus+ a tomuto úsilí napomáhá.  Erasmus + Certifikát mobility v odborném vzdělávání a přípravě rovněž uznává vysokou kvalitu předchozích projektů mobility, dlouhodobý závazek soustavně zdokonalovat mobilitu a strategický přístup naší organizace k začleňování mezinárodní mobility do činností školy.

Tento certifikát umožňuje naší škole podávat zjednodušené žádosti v rámci ročních výzev v rámci programu Erasmus+.

Mgr. Irena Koťátková, ZŘ

15.10.2015