Zřizovatel

 
 
Aktuality
Slavnostní vyřazení žáků učebních oborů 2016/2017
4.7.2017

Článek a fotky zde

Zlaté české ručičky – ocenění pro naši žákyni.
4.7.2017

Článek a fotky zde

Maturitní vysvědčení
16.6.2017

Dne 6 června 2017 byla předána maturitní vysvědčení úspěšným absolventům oborů Gastronomie, Ekonomika obchodu a Cestovní ruch. Celý článek zde.

ZZ - září 2017 (náhradní, příp. opravný termín)
29.5.2017

Termíny uvedeny v části Závěrečné zkoušky.

 

Přihlášky k MZ Podzim 2017
23.5.2017

K podzimnímu termínu maturitních zkoušek se můžete přihlásit u Mgr. Valterové v termínu 21.6.-23.6.2017 od 7:30 do 15:00.

Mgr. Eva Valterová

Naše žákyně zvítězila na mezinárodním mistrovství ČR v oboru Cukrář
24.1.2017

Podrobnosti včetně fotek: Akce školy – Soutěže

Dobrá škola Ústeckého kraje 2015-2016
9.12.2016

V soutěži Dobrá škola Ústeckého kraje obsadila naše škola výborné 4. místo mezi odbornými školami a celkově 7. místo mezi všemi školami Ústeckého kraje (tedy i včetně gymnázií). Soutěž pořádá Krajský úřad Ústeckého kraje, zřizovatel soutěžících škol. Erban

Bakaláři v mobilních zařízeních
5.11.2015
více v sekci Ke stažení
Naší škole byl udělen certifikát kvality ERASMUS+ VET MOBILITY CHARTER
16.10.2015

více v sekci O škole -Projekty

 
 
Bakaláři

 
 
A
A
A

Spolek rodičů

Vloženo: 12.11.2014 | Autor: admin | Zobrazeno: 9946x

Spolek rodičů Střední školy obchodu, řemesel, služeb a Základní školy, Ústí nad Labem,

příspěvkové organizace, VS Keplerova,

se sídlem Keplerova 315/7, 400 07 Ústí nad Labem, IČO: 26640295

 

 

 

ZÁSTUPCI DO RADY RODIČŮ SPOLKU - 2016/2017

 

 

TŘÍDA

JMÉNO

1.

1APR

Lenka Soukupová

2.

1CR

Václav Chvála

3.

Zdeňka Bergerová

4.

1GE

Sylva Petráková

5.

1K

Martin Zita

6.

1PO

Martin Krupička

7.

2CRA

Sylvie Mastíková

8.

2CRB

Alena Tobiášová

9.

Martina Pytlounová

10.

2C

Irena Hnilicová

11.

2APR

Zdeňka Vykouková

12.

3CRG

Daniela Glosová

13.

3KČ

František Medonos

14.

3C

Nikola Vlasáková

15.

3APR

Jana Moudrá

16.

4CR

Sylvie Valnohová

17.

4GE

Jakub Koupil

 

 

VÝBOR RADY RODIČŮ SPOLKU

 

1.

PŘEDSEDA

Jana Moudrá

2.

MÍSTOPŘEDSEDA

Jitka Tůmová

3.

ČLEN VÝBORU

Zora Vazačová